klassiek voor iedereen, voor altijd

vr. 16 december 2016 • BEZINNING en BEGEESTERING

Kerstconcert door vocaal ensemble TIEN o.l.v. Ulrikke Reed Findenegg.
Muziek van Arvo Pärt, Bára Grímsdóttir, Ola Gjeilo e.a.
Vermaning,
aanvang 20.15 uur

zo. 13 november 2016 • CONCERTO FOR A SMALL FLUTE

Odyssee ensemble met Anna Stegmann (blokfluit) speelt werken van Sammartini, Vivaldi, Babell en Handel
Vermaning, aanvang 16.00 uur

za. 22 oktober 2016 • HELDEN van de CELLO

Orkest van de 18de Eeuw o.l.v. Kenneth Montgomery
Jean-Guihen Queyras, Albert Brüggen en Jérôme Pernoo cello solo,
Shunske Sato viool solo
Brahms Dubbelconcert, Haydn en Volkmann celloconcerten
concert als try-out voor de Amsterdamse Cellobiënnale
Bullekerk, aanvang 20.15 uur
Try-out; vrij entree, collecte na afloop

zo. 9 oktober 2016 • SOUS L'IMPRESSION…

Pianist Daniël Kramer speelt werken van Claude Debussy (1862-1918): Suite Bergamasque, Estampes, Images e.a.
Vermaning, aanvang 16.00 uur

di. 4 oktober '16 • BEETHOVEN: MISSA SOLEMNIS

Orkest van de 18de Eeuw en Cappella Amsterdam o.l.v. Daniël Reuss
met Carolyn Sampson sopraan, Marianne Beate Kielland alt, Thomas Walker tenor, David Wilson-Johnson bas

Bullekerk, Westzijde 75, aanvang 20.00 uur
Try-out; vrij entree, collecte na afloop

zaterdag 27 augustus 2016 • TRY OUT

Orkest van de 18de Eeuw o.l.v. Gustavo Gimeno speelt Schubert Symfonie no. 3 en Mendelssohn Symfonie no. 3 (Schotse)
Bullekerk, Westzijde 75; entree gratis, collecte na afloop
aanvang 20.00 uur


zondag 12 juni '16 • EEN BEGIN VAN VOLLEDIGHEID V

PUGLIA STRING QUARTET met Sjostakovitsj strijkkwartet no. 7 en Britten strijkkwartet no.2
aanvang 15.30

zondag 8 mei '16 • CORDES PINCÉES

Trio Polycordes: Florentino Calvo mandoline, Jean-Marc Zvellenreuther gitaar, Sandrine Chatron harp
Werken van Henze, Albeniz en Caplet; nieuw werk van o.m. Cali, Rossé en Touchard

aanvang 15.30

zaterdag 30 april 20.00 uur: MOZART DOUBLE

Orkest van de 18de Eeuw, gedubbeld door studenten van het Haags Conservatorium.
met John Butt (dirigent) en Kristian Bezuidenhout, Petra Somlai, Olga Pachenko (fortepiano).
W.A. Mozart: Nocturne voor 4 orkesten KV 286, Concert voor 2 piano's KV 365, Pianoconcert in c-mineur KV 491, Parijse Symfonie
Bullekerk, Westzijde 75, aanvang 20.00 uur
vrij entree

zondag 10 april '16 • EAROPENERS II

Joe Puglia viool, Ellen Corver piano
Schubert Sonate in A, Ives Sonate no. 4 "Children's Day at Camp Meeting", Berio Due Pezzi, Fauré Sonate no. 1 in A
aanvang 15.30

zondag 13 maart '16 • CONCERT VOOR ONTHEEMDEN EN GEBORGENEN

Orkest van de 18de Eeuw / Cappella Amsterdam o.l.v. Daniël Reuss
J.S. Bach: Gloria / Suite nr. 3 / Concert voor oboe d'amore / Lutherse Mis
* speciaal concert voor de Zaandamse vluchtelingen *
Bullekerk, Westzijde 75, aanvang 19.30 uur
vrij entree, kaarten uitsluitend na reservering!

zaterdag 27 februari '16 • ODE AAN EICHENDORFF

Bauwien van de Meer (sopraan) en Wim Voogd (piano) brengen liederen van Schumann, Wolf en Richard Strauss op teksten van Joseph von Eichendorff.
aanvang 20.15

zondag 24 januari '16 • TRIO ALLOY

Nieuwe stukken van Guus Janssen, Albert van Veenendaal, David Dramm en improvisaties, alles met een hoofdrol voor het prachtige historische Künckel-orgel van de Vermaning!
Rutger van Otterloo saxen, Tatiana Koleva percussie, Jan Hage orgel.
aanvang 15.30